1. RADIO NACIONAL 93.6 mHz
  MUND TE DEGJONI ONLINE MUZIKEN ME TE MIRE SHQIPTARE VETEM NE RADIO NACIONAL 93.6 MHZ

Radio Nacional Live

 • Etnon E Lyrical Son Bashkojnë Forcat

  Etnon E Lyrical Son Bashkojnë Forcat

  Janë të njohur e shumë të dashur për publikun. Bëhet fjalë për grupin Etnon dhe rep artistin Festim Arifi apo Lyrical Son siç njihet në publik, të cilët duket se i kanë bashkuar forcat që në publik të vijnë me...

 • Eni Koçi Falënderon Zotin Për…

  Eni Koçi Falënderon Zotin Për…

  Këngëtarja e njohur nga Shkodra, Eni Koçi, është vazhdimisht nëpër rrjete sociale, ku ndan mendime të ndryshme e thënie me fansat e saj. Së fundmi këngëtarja ka zgjedhur që fansave të saj t’u tregojë se në çdo ditë të re...

 • Ardian Bujupi U Këndon Ushtarëve Gjermanë Të Kfor-It

  Ardian Bujupi U Këndon Ushtarëve Gjermanë Të Kfor-It

  Që nga viti 2011 kur në shoun e madh gjerman për bulimin e talenteve të reja “DSDS” kishte zënë vendin e tretë, këngëtari shqiptaro-gjerman Ardian Bujupi është bërë pjesë e skenës muzikore gjermane dhe shqiptare. Në veçanti ndër shqiptarët Ardiani...

 • Adem Ramadani Paraqitet Me Ilahi Të Re

  Adem Ramadani Paraqitet Me Ilahi Të Re

  Këngëtari i mirënjohur i ilahive Adem Ramadani, para disa ditëve ka lansuar ilahinë më të re. Duke e pasur parasysh faktin se gjendeni në prag të periudhës së haxhit, Adem Ramadani këtë ilahi ia përkushtuar Qabes së bekuar. Ilahia titullohet...

 • Rovena Dilo: “Besimi Sjell Paqe”

  Rovena Dilo: “Besimi Sjell Paqe”

  Nuk është se është edhe shumë aktive nëpër rrjetet sociale, por këngëtarja Rovena Dilo gjatë postimit të një fotoje në rrjetin e saj social në instagram ka bashkangjitur asaj edhe një mbishkrim: “Besimi sjell Paqe” – kishte shkruar këngëtarja. Duket...

 • Cozman Me Fustan!

  Cozman Me Fustan!

  Tashmë e dimë se reperët veshin pantallona shumë të gjëra, por që në një foto të publikuar nga reperi Cozman ai shihet të ketë veshur ca rroba të çuditshme, për t1% mos thënë që ngjajnë me fustan! Pranë tij shihen...

 • Zhvishet Fjolla!

  Zhvishet Fjolla!

  Këngëtarja Fjolla Morina është duke realizuar një fotosesion me fotografi të reja. Fotot të cilat tashmë kanë përfunduar duken të jenë mjaft provokative dhe me një veshje mjaft seksi. Në disa foto gjatë realizimit të fotosesion, këngëtarja fjolla Morina shihet...

 • Noizy, Do Ta Festojë Ditëlindjen Me Lorin

  Noizy, Do Ta Festojë Ditëlindjen Me Lorin

  Reperi i njohur Noizy këtë të shtunë feston ditëlindjen e tij. Dhe mesa duket ka vendosur ta festojë atë pranë fansave të tij. Këtë të shtunë ai do performojë së bashku me këngëtaren Lori në Lusanne të Zvicrrës. “Celebrating my...

 • Kush I Tha Dhuratës Të Bëhet “Nuse”?

  Kush I Tha Dhuratës Të Bëhet “Nuse”?

  Dhurata Dora në fillim të karrierës dukej “cool”, ndërkaq tash po shfaqet shumë më ndryshe. Në performancat e fundit, stili i këngëtares është dukshëm më elegant dhe pak jashtë moshës e rrymës së saj të muzikës. Këngëtarja e “Roll” ka...

 • Eurodeputetja Doris Pack në Shkodër ,Në parlament deputetë me të shkuar kriminale, të ndërhyhet

  Eurodeputetja Doris Pack në Shkodër ,Në parlament deputetë me të shkuar kriminale, të ndërhyhet

  Deputetë me të kaluar kriminale, fjalime plot urrejtje, dhunë verbale dhe fizike. Është ky përshkrimi që I bën parlamentit shqiptar eurodeputetja Doris Pack. Për momentin ambienti në parlament është shumë i shëmtuar, ka fjalime plot urrejtje nga të dyja palët,...

RadioNacional.Al by powered by Proweb.al