Planet

SHBA: Serbia nuk ka bërë asnjë përpjekje për t’i gjetur sulmuesit e Banjskës

Vuçiç ankohet në OKB: Në vend që të sanksionohet, Kurti shpërblehet

Hidhen raketa nga Iraku drejt një baze ushtarake amerikane në Siri

BE i vë zyrtarisht kusht Serbisë: S’ka integrim pa normalizuar raportet me Kosovën

SHBA miraton paketën e ndihmës, 60 miliardë dollarë për Ukrainën

Protesta masive në Spanjë: Modeli i turizmit masiv po shkatërron ishullin dhe jetën e banorëve

Yulia Navalnaya: Putin i paparashikueshëm, mund të përdorë armë bërthamore

Presidenti i Iranit: Sulmi ndaj Izraelit ishte hakmarrje ndëshkuese

OBSH lëshon një paralajmërim urgjent për gripin e shpendëve

Ndalimi i qytetarëve të Kosovës në pikat kufitare serbe, Vuçiç sulmon ndërkombëtarët

Scroll to Top