Kosova

Del raporti i DASH edhe për Kosovën: Nuk pati përparime të mëdha

Dështimi i zgjdhjeve në veri/ DW: Kosova bën përgjegjës Beogradin

Vjosa Osmani në OKB: Fëmijët janë djegur të gjallë nga serbët

Nis seanca e OKB-së ku do të përballen Osmani dhe Vuçiç

Votimi për shkarkimin e 4 kryetarëve në veri, Kosova i kërkon BE-së heqjen e sanksioneve të padrejta

Votimi për kryetarët në Veri, Kosova: Fajtore për dështimin e procesit është Serbia

Osmani dhe Vuçiç përballen në OKB, mbahet sot seanca në Këshillin e Sigurimit për Kosovën

Bojkoti i zgjedhjeve në 4 komunat në veri të Kosovës, Osmani: Presion nga Beogradi

Shkarkimi i kryetarëve, KQZ në Kosovë: Deri në orën 11:00 në veri votuan 85 persona

Veriu i Kosovës voton sot për “fatin” e kryetarëve shqiptarë

Scroll to Top