Lajme

Malltezi letër të hapur për SPAK: A e dinë veten mbi ligjin SPAK dhe urdhëruesit e tij Rama & Balla?

“I thashë çohu nga gjumi dhe e qëllova 4 herë”, ky është djali që ekzekutoi babain në Durrës

Krimi horror, zbardhet dëshmia e djalit: E zhveshëm dhe e mbështollëm me plasmas, pastaj e varrosëm natën në kasolle

Ndryshon moti: Stuhi shiu, breshër dhe rrufe!

Del sondazhi/ Shqiptarët nuk duan t’i kenë afër anëtarët e LGBT

“Amnistia Penale”, Çuçi tregon arsyen pas tërheqjes së ligjit nga mazhoranca

Ligji për zonat e mbrojtura, Bardhi: Do gllabërohen pasuritë kombëtare të shqiptarëve

Zhupa për “Zonat e mbrojtura”: Do bëjmë gjithçka ta ndalim

Miratohet marrëveshja me Italinë për emigrantët, mbyllet seanca në Kuvend

Seanca plenare/ Vokshi: Vendimi për përjashtimin tonë është politik

Scroll to Top