Showbiz

Eminemi mbush 16 vjet pa alkool

Princ Harry i thotë lamtumirë Britanisë, zgjedh SHBA si rezidencë të përhershme

Nominim “kokë më kokë”, kush u eliminua përfundimisht nga “Big Brother VIP”

Taylor Swift i bën “diss” Kim Kardashian në këngën e re

‘Çorapet blu, kishin domethënien qetësohu’, Fifi dhe Sara tregojnë kodet që familjarët u dërgonin përmes rrobave në Big Brother VIP Albania

Sara dhe Bardhi së shpejti prindër, Bora Zemani u bën dhuratën e parë

‘Kush ishte ky i dashuri jot? Egla i përgjigjet pyetjes së Ledionit

U arrestua nga policia zviceriane, reagon Soni Malaj

Kanye West sulmon fizikisht një burrë pas veprimit ndaj Bianca-s

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë në Zvicër

Scroll to Top