Të Fundit

Braçe i ashpër me opozitën: I çoni kohën dëm Kuvendit, sa mbaron cikli, argëtoheni dhe qeshni

REL: Protestuesit përleshen me policinë para bashkisë së Tiranës

Protesta/ Ilir Alimehmeti: Kërkojmë audit për financat e bashkisë së Tiranës!

Media greke: Athina heq dorë nga vetoja kundër Shqipërisë

Berisha ashpërson tonet: Nxirreni hajdutin Veliaj për zverku

Aksidenti tragjik/ Trupat e 7 emigrantëve dërgohen në morgun e Lushnjes

Blerina Bala zgjidhet drejtuesja e re e bashkisë në Himarë

Agravohet situata në Himarë, qytetari pështyn në fytyrë Vangjel Tavon

FAKE NEWS – Para ca ditësh ky portal vrapoi të publikonte një skandal me një foto targe makine, për t’a fshirë pak më pas, kur u kuptua se dikush qe tallur me portalin e se targa qe fallco

Berisha: Jorgo Goro, kurbani i Xhaçkës

Scroll to Top