Të Fundit

Rama kërkon shfuqizimin e ligjit të luftës me Greqinë: Absurditet!

Tubimi në Athinë/ A iu përgjigjën emigrantët thirrjes së Ramës? (VIDEO)

Nuk ka surpriza/ Meta zgjidhet president i Partisë së Lirisë, Xhixho zv. presidente

Investigimi i RAI3/ Grupi i PD-së kërkon interpelancë urgjente me Ramën

Braçe i ashpër me opozitën: I çoni kohën dëm Kuvendit, sa mbaron cikli, argëtoheni dhe qeshni

REL: Protestuesit përleshen me policinë para bashkisë së Tiranës

Protesta/ Ilir Alimehmeti: Kërkojmë audit për financat e bashkisë së Tiranës!

Media greke: Athina heq dorë nga vetoja kundër Shqipërisë

Berisha ashpërson tonet: Nxirreni hajdutin Veliaj për zverku

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top