Dëgjo live Radio

Video/ Shembet Liverpool në Anfield pas 33 ndeshjesh: Scamacca e Pasalic ekzaltojnë Atalantën: Roma thyen Milan

Video/ Aston Villa tregon ‘dhëmbët’, Lille futet në lojë 6′ minuta nga fundi: Brugge fiton aktin e parë

Play Video

Të Fundit

REL: Protestuesit përleshen me policinë para bashkisë së Tiranës

Protesta/ Ilir Alimehmeti: Kërkojmë audit për financat e bashkisë së Tiranës!

Media greke: Athina heq dorë nga vetoja kundër Shqipërisë

Berisha ashpërson tonet: Nxirreni hajdutin Veliaj për zverku

Aksidenti tragjik/ Trupat e 7 emigrantëve dërgohen në morgun e Lushnjes

Blerina Bala zgjidhet drejtuesja e re e bashkisë në Himarë

Agravohet situata në Himarë, qytetari pështyn në fytyrë Vangjel Tavon

FAKE NEWS – Para ca ditësh ky portal vrapoi të publikonte një skandal me një foto targe makine, për t’a fshirë pak më pas, kur u kuptua se dikush qe tallur me portalin e se targa qe fallco

Berisha: Jorgo Goro, kurbani i Xhaçkës

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700

Lifestyle

Horoskopi për ditën e Premte, 12 Prill 2024

“Je pervers s*ksual, i ke larë vajzat me…”, përplasen ashpër Romeo dhe Liami/ VIDEO

Çiljeta Xhilaga rrëfen se ka humbur një fëmijë – VIDEO

Horoskopi për ditën e enjte, 11 Prill 2024

“E kemi me parket…”/ Luizi ndan pamje nga shtëpia e re – VIDEO

Princi William, i frikësuar për ngjitjen në fron

Jackie Chan reagon pas shqetësimit të fansave për shëndetin e tij

Horoskopi ditor, e mërkurë 10 prill 2024

PLANET

Sulmi në Moskë, FBI e shqetësuar se mund të ndodhë edhe në SHBA

SHBA, Koreja e Jugut e Japonia mbajnë stërvitje përballë kërcënimeve nga Koreja e Veriut

Lufta/ Izraeli zotohet se do të mbrohet kundër çfarëdo sulmi nga Irani

SHBA nuk pret përfshirjen në luftë, parashikon një sulm iranian kundër Izraelit

SHBA i premton Izraelit mbështetje të “palëkundshme” kundër kërcënimeve nga Irani

Rusia synon të rekrutojë 400 mijë ushtarë gjatë vitit 2024

Presidenti i Malit të Zi: Synimi ynë është të bëhemi anëtari i 28-të i BE-së në vitin 2028

Zvicra do të organizojë konferencë ndërkombëtare për paqe në Ukrainë

Përmbytet anija në Greqi, gjenden trupat e pajetë të tri vajzave të mitura

Shoqeria K-AKS Sh.p.k prej 21 vjetesh, nëpermjet një procesi të gjate investimesh, kërkimesh dhe studimesh, tregton me shumicë dhe pakicë mbi 4000 artikuj për profilet e aluminit dhe plastikës, hekurit dhe nënprodukteve tyre, në të gjithë Ballkanin. Bashkëpunimi yne me kërkues, dizenjator, arkitekt dhe prodhues te dyerve dhe dritareve, teknikë të makinerive me CNC, na ka dhënë kënaqësinë të hedhim në treg, produktet më cilësore me cmimin me të mire.

Qëllimi ynë është të operojme me efikasitet dhe integritet në të gjithë Ballkanin, fale nje stafi te kualifikuar dhe ambicioz, te njihemi si më të mirët ,në sytë e klientëve, furnitorëve dhe punonjësve tanë. K-AKS Sh.p.k shtrihet në të gjithe qytetet kryesore te Shqipërisë ,Kosovës e Malit te Zi me 13 magazina shitje ,si dhe futja ne prodhim prej vitit 2015,në fabrikën tonë prej 8000 m2, të një game të gjerë artikujsh te Pvc-se, celikut, aluminit, na forcon pozitat dominuese në treg.

Sport

Video/ Shembet Liverpool në Anfield pas 33 ndeshjesh: Scamacca e Pasalic ekzaltojnë Atalantën: Roma thyen Milan

Video/ Aston Villa tregon ‘dhëmbët’, Lille futet në lojë 6′ minuta nga fundi: Brugge fiton aktin e parë

Video/ Olympiacos shkon në 3-0, Fenerbahce rikuperon në 3-2: Fiorentina del pa dëme nga Plzen

Osimhen një hap nga PSG për 120 milionë euro: sulmuesi ishte në Francë, Napoli blindon Kvaratskhelia

Mes euro-derbit e ëndërrës për trofe: mbrëmje e madhe futbolli në Europa League e Conference League

Fajtor në dy nga tre golat, Donnarumma mbytet nga kritikat: “I pakorrigjueshëm në Champions”

“Tani duam gjysmëfinalen”. Xavi krenar për Barcelonën e tij, Luis Enrique nuk dorëzohet: “Kthimi si finale”

Video/ Mbappé një hije: Barça hesht Parc des Princes, PSG ndalet nga shtyllat. Atletico thyen 2-1 Dortmund

Grushti i ngritur ndaj arbitrit, vjen ndjesa e CR7: pas kartonit të kuq, telefonata për ministrin

Liverpool ka zgjedhur pasuesin e Jurgen Klopp, por ka një problem: klauzola është shumë e lartë

Prapaskena/ Real Madrid përdori çdo truk për të ndaluar City: nga çatia te lartësia e barit

Miu në flamurin e Lazio, tifozët paguajnë gjobën për Gianluca Mancini: mblidhen 5.000 euro në 24 orë

Aguero e basti i çmendur prej 10.000 dollarësh për Real Madrid-Manchester City: El Kun fitoi për 14 minuta

Champions/ Mbappé e Luis Enrique, mes të shkuarës e të ardhmes, ndezin Psg-Barcelona: Atletico pret BVB

Ancelotti kritikon arbitrin: “Nuk ishte në nivelin e Real e City, keqardhje vetëm që nuk e bëmë 3-1”

Sëmundja e papritur e De Bruyne dhe ambicja e Pep Guardiola: “Duam të fitojmë ndaj mbretit të Champions”

Video/ 6 gola e spektakël në Bernabeu, Real e City lënë gjithçka për aktin II: Arsenal barazon 2-2 me Bayern

Premtimi i Simeone: “Kam një punë për të mbaruar në Madrid, pastaj do stërvis në Itali”

Mourinho gati për rikthimin e bujshëm te Benfica: nëse Schmidt largohet, Special One kthehet aty ku e nisi

Video/ Çmendet Ronaldo, del nga vetja: bërryl kundërshtarit, pastaj kërcënoi të godiste arbitrin

Scroll to Top