Sport

Real Madrid e Barça nuk mund të përdorin më El Clasico për të sponsorizuar sfidat mes tyre

Milan blindon Maignan e mendon për të ardhmen: rinovim deri në 2028

Shpëton Broja, Pochettino i bën dalje 15 lojtarëve te Chelsea: ja kush do të ndryshojë fanellë

Sevilla ekspert si klub, Mourinho rekordmen si trajner: në Budaspet luhet me “autobus” e me “veteranë”

FOTO/ Vendosi dygolëshi i Mauro Icardi, ‘digjet’ Stambolli: Galatasaray 23 herë kampion i Turqisë

Sfidon Mou e “injoron” Romën, Mendilibar: “E përgatis këtë finale si çdo ndeshje tjetër”

E ardhmja, Dybala dhe një finale për të luajtur, Mourinho thumbon Seviljen: “Historia nuk i fiton finalet”

Futi fanellën e Juventus te mbathjet, Leao kërkon ndjesë pas sulmit të tifozëve: “Urrejtja është vërtetë e keqe”

Sevilla eksperte e Europa League, Totti i jep zemër Romës: “Herët e vonë do ta humbasin një…”

Luis Enrique i bën dalje Napolit për Premier, De Laurentiis: “Mund t’i them që këtu hahet më mirë se në Angli”

Scroll to Top