RADIO NACIONAL 93.6 mHz
MUND TE DEGJONI ONLINE MUZIKEN ME TE MIRE SHQIPTARE VETEM NE RADIO NACIONAL 93.6 MHZ

Radio Nacional Live

 • Cozman Me Fustan!

  Cozman Me Fustan!

  Tashmë e dimë se reperët veshin pantallona shumë të gjëra, por që në një foto të publikuar nga reperi Cozman ai shihet të ketë veshur ca rroba të çuditshme, për t1% mos thënë që ngjajnë me fustan! Pranë tij shihen...

 • Zhvishet Fjolla!

  Zhvishet Fjolla!

  Këngëtarja Fjolla Morina është duke realizuar një fotosesion me fotografi të reja. Fotot të cilat tashmë kanë përfunduar duken të jenë mjaft provokative dhe me një veshje mjaft seksi. Në disa foto gjatë realizimit të fotosesion, këngëtarja fjolla Morina shihet...

 • Noizy, Do Ta Festojë Ditëlindjen Me Lorin

  Noizy, Do Ta Festojë Ditëlindjen Me Lorin

  Reperi i njohur Noizy këtë të shtunë feston ditëlindjen e tij. Dhe mesa duket ka vendosur ta festojë atë pranë fansave të tij. Këtë të shtunë ai do performojë së bashku me këngëtaren Lori në Lusanne të Zvicrrës. “Celebrating my...

 • Kush I Tha Dhuratës Të Bëhet “Nuse”?

  Kush I Tha Dhuratës Të Bëhet “Nuse”?

  Dhurata Dora në fillim të karrierës dukej “cool”, ndërkaq tash po shfaqet shumë më ndryshe. Në performancat e fundit, stili i këngëtares është dukshëm më elegant dhe pak jashtë moshës e rrymës së saj të muzikës. Këngëtarja e “Roll” ka...

 • Eurodeputetja Doris Pack në Shkodër ,Në parlament deputetë me të shkuar kriminale, të ndërhyhet

  Eurodeputetja Doris Pack në Shkodër ,Në parlament deputetë me të shkuar kriminale, të ndërhyhet

  Deputetë me të kaluar kriminale, fjalime plot urrejtje, dhunë verbale dhe fizike. Është ky përshkrimi që I bën parlamentit shqiptar eurodeputetja Doris Pack. Për momentin ambienti në parlament është shumë i shëmtuar, ka fjalime plot urrejtje nga të dyja palët,...

 • Pogradec, shkojnë të shembin katin e tretë, muri i zë poshtë 1 vdes, 2 plagosen

  Pogradec, shkojnë të shembin katin e tretë, muri i zë poshtë 1 vdes, 2 plagosen

  Pogradec- Një person ka gjetur vdekjen ndërsa dy të tjerë u plagosen mesditën e 22 shtatorit, teksa po punonin për të shembur katin e tretë të një hoteli buzë liqenit të Pogradecit. Informohet se tre personat ishin pajtuar nga pronari...

 • Vlorë, gjimnazistja plagoset me armë në ambientet e shkollës

  Vlorë, gjimnazistja plagoset me armë në ambientet e shkollës

  Vlorë- Një nxënëse është plagosur në ambientet e gjimnazit në fshatin Gjorm, 80 km në lindje të qytetit të Vlorës. Plagosja ka ndodhur mëngjesin e sotëm dhe mendohet se autori është djali i një mësueseje të shkollës së mesme të Gjormit...

 • Papa Francesku pas vizitës: Shqipëria s’është vend mysliman, por europian

  Papa Francesku pas vizitës: Shqipëria s’është vend mysliman, por europian

  “Edhe pse është një vend me shumicë muslimane, Shqipëria nuk është një vend mysliman, por europian, për kulturën e bashkëjetesës dhe historinë që ka pasur!” Kjo është batuta më e fortë që Papa Françesku ka bërë gjatë fluturimit Tiranë-Romë, pasi...

 • Mirëmëngjesi Nga Dafina!

  Mirëmëngjesi Nga Dafina!

  Këngëtarja Dafina Zeqiri së fundmi është tejet e ngarkuar me projektet muzikore. Ajo po përpiqet që të sjelli në treg videoklipin “njenjë tjetër” si dhe bashkpunimin e saj me reperin nga Peja, Gjiko. Pavarësisht gjithçkaje këngëtarja duket se e ka...

 • Tuna Duket Perfekt Për Inat Të…

  Tuna Duket Perfekt Për Inat Të…

  Tuna po jeton mes dashurisë së madhe, fames e suksesit, por gjithashtu mes një morie kritikash për njëfarë deliri të madhështisë. Megjithatë, këngëtarja nga Shkupi po thotë se asaj nuk ja ndjen për asgjë. Thjesht, e di që është më...

RadioNacional.Al by powered by WordPress