1. RADIO NACIONAL 93.6 mHz
  MUND TE DEGJONI ONLINE MUZIKEN ME TE MIRE SHQIPTARE VETEM NE RADIO NACIONAL 93.6 MHZ

Radio Nacional Live

 • Ledri Pajtohet Me Noizy-N, Por Inatosen Babastars

  Ledri Pajtohet Me Noizy-N, Por Inatosen Babastars

  Noizy ka publikuar një foto në Facebook ku tregon se do performojnë në një club nate në Ulqin. Kjo nuk është aspak çudi. Ajo që ka habitur fansat është për herë të parë dy reperat që janë në një konflikt,...

 • Elvana Gjata, Selfie Me Fansat Nga Peja

  Elvana Gjata, Selfie Me Fansat Nga Peja

  Ndezi atmosferën me këngët dhe vallëzimin që vetëm ajo di të bëjë. Prej këngës së fundit ‘Puthe’ e deri te balada ‘Si unë’ ajo mbajti në disponim publikun, që ishin mbledhur në njërën nga klubet e qytetit. Nuk la pa...

 • Flori: “Nuk Janë Të Rëndësishme Klikimet Në Youtube“

  Flori: “Nuk Janë Të Rëndësishme Klikimet Në Youtube“

  Prandaj nuk janë kaq të rëndësishme klikimet në YouTube… E fshinë kanalin tim në YouTube me forcë, u munduan ta bllokonin këngën dhe në fakt nuk ia dolën! Normal nuk ka asgjë më të fortë, sesa forca e muzikës…”, ky...

 • Vesa Luma: “Dukem E Qetë, Por Skena Dhe Sporti Më Tjetërson”

  Vesa Luma: “Dukem E Qetë, Por Skena Dhe Sporti Më Tjetërson”

  Nuk ka fjalë për ta përshkruar, vlen sa një mijë fjalë një foto e saj, magjia që ajo sjell. Mjafton të thuash sy jeshilë, si smerald dhe fytyra mermer. Por padyshim, nuk ka sesi të jetë ndryshe, sepse përpos bukurisë,...

 • Kaos Dhe Elvana: “1, 2, 3 Puthe!”

  Kaos Dhe Elvana: “1, 2, 3 Puthe!”

  Elvana Gjata prej disa ditësh ka falenduar fansat e saj të cilët kanë bërë foto me shprehjen e këngës së saj “1, 2, 3 Puthe!”. Fotot të cilat kanë qënë të shumta por edhe video të ndryshme, Elvana i ka...

 • Elgit Doda, Rezarta Shkurta Dhe “Mandolina”

  Elgit Doda, Rezarta Shkurta Dhe “Mandolina”

  Këngëtari Elgit Doda ka vendosur të tërheqë vemendjen e fansave duke publikuar në profilin e tij në Facebook disa foto teksa shfaqet i përqafuar me modelen Elena Dibra krejtësisht të zhveshur. Fotot janë realizuar nga këngëtarja Rezarta Shkurta. Modelja është...

 • Dhurata Ahmetaj: “Në Kosovë Nuk Ka Gazetarë Të Vërtetë”

  Dhurata Ahmetaj: “Në Kosovë Nuk Ka Gazetarë Të Vërtetë”

  Këngëtarja seksi, Dhurata Ahmetaj, ka vazhduar që të shkaktojë “probleme”. Ajo është treguar vulgare me gazetarët dhe aspak miqësore, kur u pyet për zhveshjet në klipin “If You Like It” dhe nëse ato do të përsëriten në klipet tjera. Pasi...

 • Korab Shaqiri I Thotë Tunës: “Ik Se Na Prishe Muzikën, E Paturp!”

  Korab Shaqiri I Thotë Tunës: “Ik Se Na Prishe Muzikën, E Paturp!”

  Sa herë ke kënduar “në vendin tënd” (në Shkup)? ASNJËHERË!!! IK se na prishe muzikën, e PATURP’, ishin këto fjalët të cilat këngëtari i njohur kosovar, Korab Shaqiri, ia ka drejtuar Altuna Sejdiut, në postimin e tij në Facebook. E...

 • Zanfina, Gati Projekti I Ri

  Zanfina, Gati Projekti I Ri

  Zanfina Ismaili së fundmi është mjaft e angazhuar me projektin e saj më të ri të cilin po mundohet ta sjellë në treg. Nëpërmjet disa fotove në rrjete sociale ajo ka paraljmëruar se shumë shpejt do sjellë diçka të re...

 • Afërdita Dreshaj Merr Dhuratën Për Ditëlindje

  Afërdita Dreshaj Merr Dhuratën Për Ditëlindje

  Aferdita Dreshaj ka surprizuar fansat e saj në Instagram teksa ka postuar një foto ku duket afër një makinë të shtrenjtë të bardhë me një fjongo të kuqe. Bukuroshja ka treguar se kjo është një dhuratë e të dashurit të...

RadioNacional.Al by powered by Proweb.al