1. RADIO NACIONAL 93.6 mHz
  MUND TE DEGJONI ONLINE MUZIKEN ME TE MIRE SHQIPTARE VETEM NE RADIO NACIONAL 93.6 MHZ

Radio Nacional Live

 • Jennifer Lopez dëshiron të martohet për herë të katërt

  Jennifer Lopez dëshiron të martohet për herë të katërt

  Jennifer Lopez ka një pasion për jetën në çift  edhe pas 3 martesave të dështuara. Tashmë që është “single”  pas ndarjes nga i dashuri Casper Smart  thotë se është e gatshme të martohet sërish. “Dëshiroj të martohem . Më pëlqen...

 • Ngrirja e lejeve të ndërtimit, Malltezi: Veprim mes diktaturës e çmendurisë

  Ngrirja e lejeve të ndërtimit, Malltezi: Veprim mes diktaturës e çmendurisë

  Tiranë- Një veprim mes diktaturës dhe çmendurisë. Të tillë e konsideron, Jamarbër Malltezi, vendimin e fundit të KKT-së për pezulliminin e lejeve të ndërtimit deri pas zgjedhjeve të 2015. Në gjykimin e tij kryeministri Rama po cënon direkt autonominë vendore,...

 • Velipojë, gruaja kërkon mbrojtje nga burri dhunues, kryepolici i kërkon favore seksuale

  Velipojë, gruaja kërkon mbrojtje nga burri dhunues, kryepolici i kërkon favore seksuale

  Shkodër- Ky është rasti i shtetases Rudina. M, emigrante në Angli dhe me origjinë nga Zagora, e cila ndodhej në plazhin e Velipojës për pushime, informon korrespondenti ynë nga Shkodra Bepin Kolvataj. Gruaja, e cila dhunohej nga i shoqi është...

 • Arilena, Foto Pa Grim

  Arilena, Foto Pa Grim

  Njëra ndër këngëtarët më të reja të skenës muzikore shqiptare, Arilena Ara, deshiron të tregojë se ajo duket shumë mirë edhe pa grim. Këtë gjë këngëtarja e ka dëshmuar përmes disa fotografive të postuara në ‘Twitter’ ku shihet që nuk...

 • Rita Ora Në Mtv Video Music Awards 2014

  Rita Ora Në Mtv Video Music Awards 2014

  Disa thonë se nuk ka pasur kurrë më parë një MTV VMA kaq të zhveshur. Dhe në mesin e yjeve që befasoi me paraqitjen e saj ishte edhe Rita Ora, e cila po i lë pak imagjinatës. Këtë ajo e...

 • Bukuria Natyrale E Xhensilës

  Bukuria Natyrale E Xhensilës

  Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj në faqen e saj zyrtare në rrjetin social ‘Facebook’ ka postuar një foto ku ajo shihet tërësisht pa makijazh. E ndonëse një gjë të tillë shuam pak kolege të saj e bëjnë, fotoja e Xhensilës...

 • Vedat Ademi: “Një Këngë Rrënqethëse Po Vjen…”

  Vedat Ademi: “Një Këngë Rrënqethëse Po Vjen…”

  Vedat Ademi nuk e ka në plan të ndalet. Këngëtari ka treguar se është gati për të bërë një këngë të re Vedat Ademi ka zgjedhur që projektet e tij për këngët e reja ti ndaj me miqtë e tij...

 • Së Shpejti “Çift Ty Dua Të Kem” Nga Neki Emra & Leonora Jakupi

  Së Shpejti “Çift Ty Dua Të Kem” Nga Neki Emra & Leonora Jakupi

  Janë të dashur për publikun pikërisht për shkak të muzikës së tyre të mirëfilltë shqiptare. Leonora Jakupi dhe Neki Emra do të dalin së shpejti me këngën e tyre më të re, Neki Emra tregon detajet e bashkëpunimit me Leonorën,...

 • Skandal, sekretari i Kokëdhimës ofron punë, si këmbim kërkon seks me 14-vjecare

  Skandal, sekretari i Kokëdhimës ofron punë, si këmbim kërkon seks me 14-vjecare

  SARANDË-Skandal me punësimet në Sarandë, ofrohet vend pune në këmbim të favoreve. Dhe në këtë rast favori është tronditës, të dhurohet për seks një vajzë e mitur 14 vjec. Gazetari i emisionit “Ajsberg’ në News24, Artur Cani zbuloi se në qendër të...

 • Eli Fara: “Kjo Është Një Ndër Verat Më Aktive Për Mua”

  Eli Fara: “Kjo Është Një Ndër Verat Më Aktive Për Mua”

  Nuk i pëlqen të pushojë; për këngëtaren e serenatave, Eli Fara, kjo është një stinë e mbushur me punë dhe aktivitete. Në një rrëfim për “Summer Pages”, ajo zbulon planet për këngën e fundit, ku premton se do të rikthehet...

RadioNacional.Al by powered by Proweb.al