1. RADIO NACIONAL 93.6 mHz
  MUND TE DEGJONI ONLINE MUZIKEN ME TE MIRE SHQIPTARE VETEM NE RADIO NACIONAL 93.6 MHZ

Radio Nacional Live

 • Lyrical Son, Një Milioner!

  Lyrical Son, Një Milioner!

  Lyrical Son është pa dyshim një ndër rep artistët më të mirë që ka muzika shqiptare, koncertet e ndryshme gjatë verës dhe puna e tij muzikore jo vetëm që e vërtetojnë këtë por sjellin edhe të ardhura të mira nga...

 • Kaltrina Selimi I Përkushtohet Shtatzënisë

  Kaltrina Selimi I Përkushtohet Shtatzënisë

  Këngëtarja e cila u bë e njohur në publik përmes shumë hiteve, Kaltrina Selimi, bëhet e ditur se tashmë është duke pushuar për shkak të shtatzënisë. Këtë e ka thënë vëllai i saj Kushtrimi, i cili njëherësh është edhe menaxher...

 • Noizy, Suprizë Për Fëmijët Jetimë

  Noizy, Suprizë Për Fëmijët Jetimë

  Këngëtari Noizy na e ka vërtetuar tashmë se ka një shpirt të madh. Ai është i lidhur tepër ngusht me fansat e tij. Së fundmi këngëtari ka postuar një video në rrjetet e tij sociale teksa shihet duke befasuar fëmijët...

 • Beatrix Ramosaj Konkurrohet Nga…

  Beatrix Ramosaj Konkurrohet Nga…

  Këngëtarja e re Beatriks Ramosaj, e cila sapo ka lansuar videoklipin e këngës ‘’Qysh ki qef’’, po mundohet të krijojë emrin dhe imazhin e saj në skenen tonë muzikore. Mes shumë këngëtaresh të reja, Beatriks sërish po gjendet dhe po...

 • OST aplikon për rritjen e çmimit të energjisë, pritet vendimi nga ERE

  OST aplikon për rritjen e çmimit të energjisë, pritet vendimi nga ERE

  TIRANE- Siç ishte përfolur dhe më parë, çmimi i energjisë elektrike ka gjasa të rritet, ndaj dhe tarifat për konsumatorët do të ndryshojnë. Operatori i Sistemit të Transmetimit ka aplikuar sot për rritjen e energjisë elektrike, duke dorëzuar kështu kërkesën...

 • Mergim Mjeku Pas Hitit “Pikë Në Zemër”, Duet Me Shpat Kasapin

  Mergim Mjeku Pas Hitit “Pikë Në Zemër”, Duet Me Shpat Kasapin

  Ka vetëm pak kohë që ka sjellë një këngë të bukur me një videoklip shumë interesant me titull ‘Pikë në zemër’. E kemi fjalën për artistin simpatik dhe me një zë shumë të vecantë Mergim Mjeku, i cili ka lindur...

 • Pse Po Provokon Albërie Hadërgjonaj?

  Pse Po Provokon Albërie Hadërgjonaj?

  Këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj, edhe pse në një moshë bukur të shtyrë, ajo ende posedon linja seksi. Jo rrallë herë na sjellë foto të “nxehta”. Së fundmi ajo në Instagram, ka postuar këtë foto që shihni, me mbishkrimin “Ju...

 • Dafina Zeqiri Me Projekt Të Ri

  Dafina Zeqiri Me Projekt Të Ri

  Dafina Zeqiri ka bombarduar natën e mbrëmshme Instagram’in duke postuar video nga studio e Big Bang dhe Stash Beat, “RedBox”. Duffy në këto video shihet duke kënduar një këngë në gjuhën angleze që me sa duket mbrëmë është incizuar, ajo...

 • FMN: Vitin tjetër rritje taksash, qeveria duhet të ulë borxhin

  FMN: Vitin tjetër rritje taksash, qeveria duhet të ulë borxhin

  Qeveria ndodhet përballë tre mundësive për të ulur borxhin vitin e ardhshëm, angazhim i marrë para Fondit Monetar Ndërkombëtar. Rritjen e të ardhurave nga administrimi, uljen e shpenzimeve ose rritjen e taksave. Në një intervistë ekskluzive për News24 përfaqësuesi i...

 • Crowford: Gjobat arbitrare dhe taksat po largojnë biznesin drejt rajonit

  Crowford: Gjobat arbitrare dhe taksat po largojnë biznesin drejt rajonit

  Tirane- Biznesi amerikan ndjehet i shqetësuar për mënyrën se si drejtoria e Tatimeve po vepron ndaj kompanive të huaja dhe shqiptare. Sipas presidentit të Dhomës Amerikane Marc Crowford në shumë raste Drejtoria e Tatimeve ka vendosur gjoba arbitrare duke bërë...

RadioNacional.Al by powered by Proweb.al