Radio Nacional

Guardiola e konfirmon qëndrimin tek City edhe sezonin e ardhshëm

Zyrtare: Juventusi emëron legjendën e klubit si trajner të përkohshëm

Deklarata skandaloze e Tyson Furyt menjëherë pas humbjes ndaj Oleksandr Usyk

Barcelona dhe idea e çmendur për të pankinën: Giraldez ka fituar gjithçka me ekipin e femrave

Sot mësohet kampioni në Premierligë

Netanyahu nën presion/ Rivali politik i vë ultimatum deri në 8 qershor

E mposhti Tyson Furyn – Usyk tani është kampion i padiskutueshëm i botës në boks

Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

50 Cent reagon ndaj videos shokuese të Diddy dhe Cassie

JLo dhe Ben Affleck shfaqen në publik pas aludimeve për ndarje

Scroll to Top