1. RADIO NACIONAL 93.6 mHz
  MUND TE DEGJONI ONLINE MUZIKEN ME TE MIRE SHQIPTARE VETEM NE RADIO NACIONAL 93.6 MHZ

Radio Nacional Live

 • Argjentina Ramosaj Shijon Jugun E Shqipërisë

  Argjentina Ramosaj Shijon Jugun E Shqipërisë

  Ajo është mjaft e re në moshë, por kjo nuk e ka penguar talentin e saj të jetë i dukshëm. Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Gjilani i Kosovës ka zgjedhur të kalojë një pjesë të pushimeve të saj në plazhet...

 • Ledi Vokshi: “Duke E Testuar Nëse është I Vërtetë”

  Ledi Vokshi: “Duke E Testuar Nëse është I Vërtetë”

  Ledi Vokshi ka ndarë me miqtë në rrjetin e saj social Instagram një foto ku shihet me duart mbi gjoksin e një vajze tjetër. Me sa tregon Ledi në foto, ato janë në një ditëlindje. “Duke e testuar nëse është...

 • Dafina Zeqiri Pret Flokët

  Dafina Zeqiri Pret Flokët

  Dafina Zeqiri ka vendosur të ndryshojë look dhe këtë e ka treguar në Instagramin e saj këtë të dielë. Këngëtarja simpatike ka postuar fotot gjatë prerjes së flokëve nga miku i saj parukier. Si gjithmonë Dafina ka guxuar të presë...

 • Capital-T, I Përkëdhelur Nga Fanset

  Capital-T, I Përkëdhelur Nga Fanset

  Reperi i njohur kosovar Capital T siç duket pushimet e tij i bën shumë ndryshe. I relaksuar në një shtrat të madh, ai ka përreth tij vajza të bukura të cilat duke përkëdhelur reperin kanë marrë edhe poza seksi. Capital...

 • Vdes aktori amerikan Robin Williams, dyshohet të jetë vetëvrarë

  Vdes aktori amerikan Robin Williams, dyshohet të jetë vetëvrarë

  SHBA- Vetëvritet aktori amerikan Robin William. Legjenda amerikane e kinemasë është gjendur i vdekur në shtëpinë e tij. Lajmi është konfirmuar nga Policia në Kaliforni, të cilët pohojnë se Williams vuante në kushtet e një depresion të thellë. Aktori, i...

 • Mediat angleze: BMW CLR 6 M, me dizajn të personalizuar me targa shqiptare!

  Mediat angleze: BMW CLR 6 M, me dizajn të personalizuar me targa shqiptare!

  LONDER – Mediat angleze habiten me faktin që një makinë e llojit BMW CLR 6 M, me dizajn të personalizuar nga “Lumma” mban targa shqiptare. Autoevolution.com publikon fotografitë e makinës me targa shqiptare, e parkuar në Londër, duke theksuar se...

 • Tuna I Bën Flokët “Sallatë”

  Tuna I Bën Flokët “Sallatë”

  Këngëtarja e cila ka prekur majat e suksesit ne dy hitet e mëdha që solli, Altuna Sejdiu Tuna ka vendosur të freskojë pamjen e saj. Kur themi “sallatë”, e kemi fjalën vetëm për ngjyrën sepse çfarë mund të themi është...

 • Arta Bajrami: “Do Konkuroj Për Në Eurovision”

  Arta Bajrami: “Do Konkuroj Për Në Eurovision”

  Është një ndër këngëtaret më të dashura në mbarë trojet shqiptare. E filloi me Rnb, pastaj vazhdoi me Hip Hop, Folk e së fundmi po e shohim edhe me popullore. Është kjo këngëtarja Arta Bajrami e cila po shënon suksese...

 • Nora Dhe Roberti, Nostalgji Për Palestrën Në Plazh

  Nora Dhe Roberti, Nostalgji Për Palestrën Në Plazh

  Nora Istrefi dhe i dashuri i saj Roberti siç duket po kalojnë një kohë të bukur së bashku. Këngëtarja ka postuar në Instagramin e saj një foto në breg të detit ku tregon gjimnastikën që po bën me të dashurin...

 • Jonida Maliqi Vs. Olta Gixhari

  Jonida Maliqi Vs. Olta Gixhari

  Këtë verë kanë hyrë në modë rroba banjot “Triangl” dhe sigurisht që personazhet e njohur janë të parat që i ekspozojnë. Të na rrojë Instagrami për këtë punë. Jonida Maliqi dhe Olta Gixhari veç modelit “in” të momentit kanë zgjedhur...

RadioNacional.Al by powered by Proweb.al