1. RADIO NACIONAL 93.6 mHz
  MUND TE DEGJONI ONLINE MUZIKEN ME TE MIRE SHQIPTARE VETEM NE RADIO NACIONAL 93.6 MHZ

Radio Nacional Live

 • Redon Makashi Së Shpejti Me Bashkëpunim

  Redon Makashi Së Shpejti Me Bashkëpunim

  Ka kohë që po i mungon skenës sonë. Por zëri i tij ende mbetet ndër më të bukurit. Bëhet fjalë për këngëtarin Redon Makashin, i cili duket se së shpejti do të vijë me një këngë të re e cila...

 • Plaçkitet Agoni I Tingulli Trent

  Plaçkitet Agoni I Tingulli Trent

  Reperi i grupit Tingulli 3nt, Agon Sylejmani, ka qenë viktimë e një plaçkitje të armatosur në rrugën e kombit. Sipas informacioneve që i posedon Telegrafi, plaçkitja e armatosur ndaj reperit të Tingulli 3nt ka ndodhur në rrugën e kombit, më...

 • Zaimina Vasjari Seksi Prej…

  Zaimina Vasjari Seksi Prej…

  Pak orë me herët, në rrjetin social Instagram prezantuesja Alketa Vejsiu ka bërë publike një fotografi së bashku me këngëtaren Zajmina Vasjari. Të dy bukuroshet duken në formë të mirë, madje Zajmina pak më shumë e zhveshur e si gjithnjë...

 • Noizy Shah-Mat Blerim Destanit

  Noizy Shah-Mat Blerim Destanit

  Rep këngëtari Noizy e aktori i njohur Blerim Destani kanë forcuar shoqërinë kohët e fundit, dhe duket se po u pëlqen të qëndrojnë së bashku. Në një fotografi të postuar nga Noizy në rrjetin social Instagram, shihet Blerim Destani si...

 • Altin Goxhaj shoqërohet në polici, për protestë të paligjshme

  Altin Goxhaj shoqërohet në polici, për protestë të paligjshme

  TIRANË- Shoqërohet në polici Kreu i Zyrës për Mbrojtjen e Konsumatorëve, Altin Goxhaj, për protestë paligjshme. Avokati Goxhaj është shoqëruar nga forcat e komisariatit nr.1 në kryeqytet pasi pritej të protestonte para Pallatit të Kongreseve, kundër rritjes së çmimit të...

 • Gjatë Wikendeve Lideri I Elitës 5 Preferon Malin Dhe Zgarën

  Gjatë Wikendeve Lideri I Elitës 5 Preferon Malin Dhe Zgarën

  Arif Ziberi, lideri dhe vokalisti i njohur i grupit Elita 5 krahas angazhimeve muzikore që ka, vikendeve preferon që t’i kalojë me shoqërinë e tij në mal duke bërë zgarë. Fotot të cilat i kemi siguruar e sjellin liderin e...

 • Elvana Gjata, Do Dikë Më Shumë Se Vetën

  Elvana Gjata, Do Dikë Më Shumë Se Vetën

  Shpesh herë këngëtarët tanë shfrytëzojnë rrjetet sociale për promovimin e këngëve të tyre. gati çdo herë ata publikojnë në statuset e tyre linkun e këngës në youtube, për të fituar në këtë mënyrë edhe më shumë klikime. Elvana Gjata është...

 • Vendimi i UEFA-s Shqipëria humbet 3:0 ne tavolin me Serbin

  Vendimi i UEFA-s Shqipëria humbet 3:0 ne tavolin me Serbin

  Shqipëria nuk ka marrë vendimin që priste nga Komisioni i Disiplinës pranë UEFA-s. Kombëtarja kuqezi e ka humbur 3-0 në tavolinë ndeshjen e ndërprerë ndaj Serbisë. Komisioni i Disiplinës vendosi gjithashtu që Serbisë ti hiqen tre pikë dhe të luajë...

 • Albatriti, I Gatshëm Për Të Hequr Ca Kile…

  Albatriti, I Gatshëm Për Të Hequr Ca Kile…

  Këngëtari Albatrit Muçiqi i cili këtë verë na solli hitin e tij “Sa sa”, duket të mos jetë i kënaqur shumë me peshën e tij. Ai ka filluar të shkojë në palestër për të hequr kilet e tepërta dhe për...

 • Korçë, shpejtësia u merr jetën 2 të rinjve, makina në kanal, tre plagosen

  Korçë, shpejtësia u merr jetën 2 të rinjve, makina në kanal, tre plagosen

  Një aksident i rëndë ka ndodhur natën e 23 tetorit në aksin rrugor dytësor Drithas-Pojan. Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të së enjtes, përkatësisht rreth orës 23 e 30 minuta, ndërsa si pasojë e ketij aksidenti kanë humbur...

RadioNacional.Al by powered by Proweb.al