Zyrtare: Chelsea e shkarkon Potterin

Chelsea e ka shkarkuar trajnerin Graham Potter.

Kjo është konfirmuar nga klubi londinez nëpërmjet një komunikate për media.

Chelsea po kalon një sezon aspak të mirë në Premierligë.

“Chelsea FC ka njoftuar se Graham Potter është larguar nga klubi. Graham ka rënë dakord të bashkëpunojë me klubin për të lehtësuar një tranzicion të qetë. Në kohën e tij me klubin, Graham na ka çuar në çerekfinalen e Champions League, ku do të përballemi me Real Madridin. Chelsea dëshiron të falënderojë Grahamin për të gjitha përpjekjet dhe kontributin e tij dhe t’i uroj atij mirë në të ardhmen”, thuhej në komunikatë

E bujshme, pas 18 vitesh Igli Tare njofton largimin nga Lazio: “Prej kohësh e kisha menduar këtë zgjedhje”

Video/ Monitorimi i pakuptueshëm i Roshit e shpluhërosja e Sadikut: Sylvinho zbulon planin e tij për të zhytur Moldavinë

Roma, ovacioni drithërues i Olimpico për Jose Mourinho: “Unë do të qendroj këtu”

Tapet i kuq, lot e thumba tifozëve të Veronës për Mbretin Ibrahimovic: lamtumira e një kampioni

Fjalët e Silvio Berlusconi pas shtrimit të gjatë në spital: “Kurrë nuk pata frikë”

Real Madrid, lamtumira zyrtare e Karim Benzema: “Një prej legjendave të mëdha”

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top