Zgjedhjet në Turqi, është një rezultat historik: kandidat edhe… Mauro Icardi

Me gjithsej 46 gola të shënuar në 64 ndeshje që kur veshi fanellën e Galatasary, Mauro Icardi i fitoi zemrat e të gjithëve në Turqi dhe me golat e tij u bë një idhull i vërtetë. Dëshmia erdhi edhe nga zgjedhjet e fundit lokale që u mbajtën në vend, të fituara më pas nga partia opozitare dhe jo nga grupi i Presidentit Erdogan. Pikërisht gjatë tyre, shumë mbështetës të Galatasaray vendosën të votojnë për sulmuesin, ish-kapitenin e Inter Icardi.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top