Zbulohet skenari i produksionit, Sabiani ka hyrë në ‘BBVA’ vetëm për tre ditë?

Sabiani ka befasuar të gjithë me hyrjen e tij në “Big Brother VIP Albania”, për herën e dytë pas edicionit të kaluar.

Disa e konsideruan të tepruar, madje edhe kontroll mbi vajzën e tij.

E në internet u bë nami lidhur me të.

Duket se ai ka hyrë për vetëm tre ditë, pasi ai ka një koncert më 9 mars dhe në internet është shpërndarë posteri.

Nëse koncerti do ishte anuluar, atëherë do ishin njoftuar edhe njerëzit, dhe kjo nuk ka ndodhur.

Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Rita Ora thotë ‘e bukur’ për Dua Lipën, entuziazmohet kur përmendet se janë shqiptare

Shakira flet për Pique: Ishte prioriteti im

Zbulohet data e publikimit të “La Casa de Papel”

Kim K në një romancë dashurie me futbollistin

Britney Spears: Njerëzit nuk e dinë të vërtetën

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top