Zbulohet skenari i produksionit, Sabiani ka hyrë në ‘BBVA’ vetëm për tre ditë?

Sabiani ka befasuar të gjithë me hyrjen e tij në “Big Brother VIP Albania”, për herën e dytë pas edicionit të kaluar.

Disa e konsideruan të tepruar, madje edhe kontroll mbi vajzën e tij.

E në internet u bë nami lidhur me të.

Duket se ai ka hyrë për vetëm tre ditë, pasi ai ka një koncert më 9 mars dhe në internet është shpërndarë posteri.

Nëse koncerti do ishte anuluar, atëherë do ishin njoftuar edhe njerëzit, dhe kjo nuk ka ndodhur.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top