Zbulohet kuptimi i tatuazhit të Angelina Jolie

Tatuazhet e reja të Angelina Jolie janë zbuluar dhe nuk është ajo çfarë spekuluan fillimisht fansat.

Aktorja vizitoi artistin e njohur të tatuazheve z. K për të bërë dy tatuazhe të vogla në pjesën e brendshme të gishtave të mesëm. Z. K, i cili punon në studion e Nju Jorkut, Bang Bang, postoi një foto të duarve të Jolie, duke mjegulluar bojën e re. Ndërsa disa mendonin se tatuazhet ishin imazhet aktuale të paqarta, z. K shkroi, “Djema, foto është edituar për të mbuluar tatuazhin”.

Fansat gjithashtu filluan menjëherë të spekulonin se tattoo ishte një mesazh agresiv për ish-bashkëshortin e saj, Brad Pitt, por zoti K hyri shpejt në seksionin e komenteve për t’u sqaruar. “Nuk ka asnjë lidhje me Brad Pitt”, ka shkruar artisti, duke premtuar se do të postojë tatuazhet aktuale “shumë shpejt”.

Artisti i famshëm i tatuazheve më pas shkoi në faqen e tij, për të ndarë një tjetër imazh të bojës dhe për të ofruar një shpjegim të plotë të artit më të fundit të Jolie. “Së pari, më vjen keq për të gjitha spekulimet e këqija dhe sinqerisht i kërkoj falje @angelinajolie për stresin që mund t’i shkaktoi. Ky tatuazh përfaqëson dy kamë në mënyrë gjeometrike abstrakte / asgjë që lidhet me fenë apo kryqin #angelinajolie #mrktattoo,” shkroi ai, duke i dhënë fund çdo spekulimi pas kuptimit të tatuazheve./

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top