Zbulohet data, ja kur mblidhet Asambleja Kombëtare e PS

Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste do të mblidhet në datë 4 shtator, ora 16:30. Mbledhja do të mbahet në kompleksin “Xibraku” në Tiranë.

Kryeministri Edi Rama gjatë një konferencë me gazetarët javën e kaluar nuk përjashtoi mundësinë e ndryshimeve në qeveri, por nuk dha shumë detaje.

Ai njoftoi se shumë shpejt do të mblidhet asambleja e PS dhe ato do të merreni disa vendime të rëndësishme.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top