Zbardhet Llogaraja, rruga e kalueshme

Llogaraja mëngjesin e kësaj të diele është zgjuar nën bardhësinë e borës.

Temperaturat e ulëta të ditëve të fundit kanë risjellë sërish reshje borë në pranverë në Llogara.

Kontraktori i mirëmbajtjes së rrugës thekson se ka pasur reshje bore në Llogara, por pa krijuar problematika në qarkullim, pasi është pastruar dhe hedhur krip nga borëpastruset.

Deri më tani rruga është plotësisht e kalueshme pa asnjë problem.

KAS vulos vendimin për rezultatin e Rrogozhinës, çfarë do të ndodhë me kutinë e burgut

Letra e 100 studiuesve të huaj kundër mbylljes së Akademisë Albanologjike

Meta: Qeveria ka në krye të agjendës asimilimin e identitetit kombëtar

Ekspertët e OKB-së ngrenë alarmin: ‘Vala toksike’ e ndotjes plastike është duke rrezikuar shëndetin e njerëzve

Plani i ri britanik për emigrantët/ Braverman: Shqiptarët që kalojnë La Manshin do të depërtohen brenda 20 ditësh

Këtë javë pritet miratimi i ligjit të ri për pensionet private, shtohen lehtësitë fiskale

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top