Vula te Berisha, dhe Alibeaj i “dorëzuar”: Do zbatoj vendimin pikë për pikë

Pas Lulzim Bashës edhe Enkelejd Alibeaj duket i “dorëzuar” pas vendimit të Gjykatës së Apelit për t’i dhënë vulën PD-së grupimit të Sali Berishës.

Ai shprehet se e pranon vendimin e Gjykatës së Apelit, që konfirmon si kryetar të Partisë Demokratike, Sali Berishës.

I pyetur nga gazetarët nëse do ta respektojë këtë vendim, ai u përgjigj shkurt: “pikë për pikë”.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top