VIDEO/ Napoli fiton ndaj Augsburgut me golin e Rahmanit

Napoli arriti një fitore në miqësoren e zhvilluar sonte ndaj Augsburgut.

Ndeshja e zhvilluar në “Teofilo Patini” përfundoi me rezultatin minimal 1-0.

Golin e fitores për napolitanët e shënoi Amir Rrahmani, në minutën e 62-të.

Futbollisti i Kosovës ishte titullar dhe e luajti të gjithë ndeshjen.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top