Video/ Dhomat e zhveshjes bëhen arenë festë: Dumfries e Onana pa “frena” për fitoren e Inter në Kupën e Italisë

Festë e madhe mes fushës dhe dhomave të zhveshjes për Inter. Zikaltrit janë lëshuar në ekstazë pas fitores në Kupën e Italisë ndaj Fiorentinës 1-2 me përmbysje. Denzel Dumfries dhe André Onana janë sigurisht ndër më të ekzaltuarit. Të dy kanë nisur të kërcenin që në lëndinën e stadiumit Olimpico. Edhe më pas, në dhomat e zhveshjes, ishte holandezi ai që nisi trenin (mes të qeshurave të menaxherit të klubit Riccardo Ferri) bashkë me Hakan Calhanoglu.

 

Nuk mbetën prapa të tjetër. Romelu Lukaku ndezi një puro përpara telekamerës, ndërsa Lautaro Martinez bëri një portret familjar.

 

KËRCIMI DUMFRIES-ONANA

 

Real Madrid e Barça nuk mund të përdorin më El Clasico për të sponsorizuar sfidat mes tyre

Milan blindon Maignan e mendon për të ardhmen: rinovim deri në 2028

Shpëton Broja, Pochettino i bën dalje 15 lojtarëve te Chelsea: ja kush do të ndryshojë fanellë

Sevilla ekspert si klub, Mourinho rekordmen si trajner: në Budaspet luhet me “autobus” e me “veteranë”

FOTO/ Vendosi dygolëshi i Mauro Icardi, ‘digjet’ Stambolli: Galatasaray 23 herë kampion i Turqisë

Sfidon Mou e “injoron” Romën, Mendilibar: “E përgatis këtë finale si çdo ndeshje tjetër”

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top