Video/ “Çfarë ka*in kërkon?” Maldini e Spalletti sherr në tunel, në pushim të Napoli-Milan

Tension i lartë në intervalin e ndeshjes Napoli-Milan, mes Luciano Spalletti dhe Paolo Maldini. Trajneri i të kaltërve dhe drejtuesi i kuqezinjve patën një debat të ashpër në tunelin e dhomave të zhveshjes. Spalletti shpjegoi gjithçka pas ndeshjes: “Po i kërkoja llogari arbitrit për kartonin e verdhë të Lobotkës. Maldini kaloi pranë, duke tundur krahët sikur të thoshte ‘gjithmonë ankohesh’. Nëse ka pasur ndonjë që ka protestuar janë ata, si edhe vitin e kaluar. Edhe Pioli u thërrit, mua nuk më thërritën kurrë. Nuk më pëlqeu fakti që ai foli teksa po debatoja me arbitrin. Megjithatë gjithcka është në rregull për mua. Më erdhi keq, në fund është Paolo Maldini. Janë gjëra të pakëndshme”.

Duke shqyrtuar pamjet e shfaqura nga Dazn, duket se drejtuesi i kuqezinjve ka thënë: “Mister, jeni nervoz, fituat kampionatin, çfarë ka*in kërkon”. Pas një sqarimi të shkurtër me trajnerin e Napolit, Rafa Leao u kujdes më pas për të rivendosur qetësinë dhe largimin e drejtorit të zonës teknike të Milanit.

 

 

E bujshme, pas 18 vitesh Igli Tare njofton largimin nga Lazio: “Prej kohësh e kisha menduar këtë zgjedhje”

Video/ Monitorimi i pakuptueshëm i Roshit e shpluhërosja e Sadikut: Sylvinho zbulon planin e tij për të zhytur Moldavinë

Roma, ovacioni drithërues i Olimpico për Jose Mourinho: “Unë do të qendroj këtu”

Tapet i kuq, lot e thumba tifozëve të Veronës për Mbretin Ibrahimovic: lamtumira e një kampioni

Fjalët e Silvio Berlusconi pas shtrimit të gjatë në spital: “Kurrë nuk pata frikë”

Real Madrid, lamtumira zyrtare e Karim Benzema: “Një prej legjendave të mëdha”

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top