Video/ Balotelli lë nam i dehur rrugëve: rrëzohet dhe nuk arrin të ngrihet dot

Pas historisë, ndoshta të diskutueshme, të publikuar në Instagram pak kohë pas humbjes së Italisë ndaj Zvicrës në Euro 2024, Mario Balotelli u bë protagonist i një episodi të përjetësuar nga disa kalimtarë. Edhe këtë herë ish-super Mario u bë menjëherë viral në rrjetet sociale.

BALOTELLI RRËZOHET, VIDEO BËHET VIRALE
Teksa po ecte nëpër rrugët e Lignano Pineta, ku ndodhet me pushime, Balotelli u përjetësua në momentin në të cilin, dukshëm i dehur, humbi ekuilibrin dhe përfundoi duke rënë në rrugë pa mundur të ngrihej dot.

Video e publikuar nga një kalimtar u pasua nga reagimi ironik i përdoruesve në rrjetet sociale: “Ka kaluar një mbrëmje të mrekullueshme”, “Dukshëm i dehur” e sërish “Edhe kështu është në formë më të mirë se sulmuesit e Kombëtares”. Me pak fjalë, si brenda dhe jashtë fushës, Mario arrin gjithmonë t’i bëjë njerëzit të flasin për të.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top