U tha se ironizoi Luizin, reagon Butrint Imeri

Butrint Imeri ka reaguar pas foto-editimit që publikoi duke shkaktuar zhurmë në rrjet.

Bëhet fjalë për një foto kur Butrinti ka qenë i vogël. Ai mban në kokë një kurorë dhe në duar një luan. Kjo u interpretua si një ironi për Luizin.

 

Pikërisht dy epitetet me të cilat është cilësuar Luizi që kur ka hyrë në “Big Brother VIP” nga fansat e tij, si “mbreti” dhe “luani”.

Pasi postimi i tij bëri xhiron e rrjetit, Butrinti ka reaguat duke e mohuar dhe duke e cilësuar si “fake”.

“Lajmi fake sërish”- shkruan ai në një status.

 

Në një postim tjetër tregon “fytyrën e tij” kur lexon lajmet:

 

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top