U shtrua dje në spital, Silvio Berlusconi diagnostikohet me leuçemi

Ish-kryeministri italian Silvio Berlusconi është diagnostikuar me leuçemi.

Një burim i afërt me Berlusconin konfirmoi një raport të diagnozës nga gazeta Corriere della Sera.

86-vjeçari Berlusconi po trajtohet në terapi intensive që nga e mërkura në një njësi kardiake të spitalit San Raffaele të Milanos, pasi kishte probleme me frymëmarrjen.

Manjati miliarder i medias, i cili e bëri pasurinë e tij nga televizioni komercial, ka vuajtur nga sëmundje të vazhdueshme vitet e fundit dhe kishte dalë nga i njëjti spital vetëm javën e kaluar.

Franca, Gjermania dhe BE-ja kërkojnë zgjedhje të reja në veri të Kosovës

Alibia e Vuçiç për dhunën në veri: Delegacioni i Kosovës nuk pranoi të takohet me ne në samit

Dhoma e Përfaqësuesve miraton ligjin për rritjen e tavanit të borxhit

Tensionet/ Tubime në Mal të Zi në mbështetje të serbëve në Kosovë

Tërmet me magntitudë 6.2 ballë në Zelandën e Re

Rusia: Perëndimi të mos i fajësojë serbët për incidentet në Kosovë

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top