U raportua se u kap me drogë, Valdrin Sahiti poston foto nga vendi super luksoz

Në media raportua se stilisti i njohur kosovar, Valdrin Sahiti, është arrestuar në aeroportin e Stambollit.

Stilisti është i dyshuar për veprën penale blerja, pranimi, posedimi i drogave dhe stimuluesve.

Policia Turke e ka njoftuar Policinë e Kosovës se Valdrin Sahiti është kapur me pasaportë diplomatike të lëshuar nga Republika ne Kosovës.

Pas këtyre raportimeve, stilisti në një formë ka mohuar lajmet të cilat po qarkullojnë nëpër media.

Sahiti ka hedhur storje në profilin e tij të ‘Instagramit’, ku shfaqet nga Dubai për eventin e tij rreth modës.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top