Tymuese në Kuvend/ PS kërkon masë disiplinore për Saimir Korreshin dhe dy deputetet o opozitës

Partia Socialiste kërkon masë disiplinore për tre deputetë të opozitës, pas tensioneve që u krijuan dje në Parlament. PS kërkon masë disiplinore për Saimir Korreshin dhe dy deputetet Elda Hoti dhe Lindita Metaliaj.

Këto të fundit, për arsye se mbanin në çantë tumueset që hodhi në seancë Korreshi.

Sakaq në orën 15:00 do të mbledhet Komisioni i Etikës, ku do të shqyrtohet kërkesa e socialistëve.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top