Treqind ditë inistuese e në fund një fanellë: Bruno Fernandes befason tifozin pas 300 postimesh të dedikuara

Bruno Fernandes bën të lumtur një tifozin e tij pasi ky i fundit vazhdoi ta etiketonte në postimet e tij për treqind ditë rradhazi. Një tifoz i Manchester United i kishte shkruar pa sukses Bruno Fernandes për 300 ditë radhazi në Tëitter. Natyrisht ai shpresonte për një përgjigje nga mesfushori i Djajve të Kuq. Ndoshta ai ishte nga ata që nuk heqin dorë, apo mund të ishte edhe duke u dorëzuar, kur erdhi reagimi nga portugezi. Bruno Fernandes i shkroi një tëeet tifozit të tij, duke e befasuar: “I kam parë tëeet-et tuaja për 280 ditë rradhazi. I premtova vetes se nëse arrije 300, do të të dhuroja fanellën time”.

 

E thënë, e bërë. Në ditën e 300-të, Bruno i bëri një video telefonatë surprizë tifozit të madh të United. Numri 8 portugez e mbajti premtimin dhe i dhuroi atij fanellën. Për më tepër, gjatë video-telefonatës ai gjithashtu e ka ftuar tifozin për të ndjekur një ndeshje të Manchester në Old Trafford: “Kur të duash, dije se mund të vish në shtëpinë tonë për një ndeshje”.

.

 

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top