‘Ti nuk ke burrëri’: Debat i ashpër mes Luizit dhe Armaldos

Një debat me tone të larta ka pasur mes Armaldos dhe Luizit. Shkak është bërë “kurthi” që ky i fundit i bëri atij dhe Kristit, si dhe debatet e tyre të mëparshme.

Luizi u shpreh se ka qenë vetë Olta që i ka thënë se Armaldo e këshilloi të dërgonte në nominim Kiarën me të.

Por Maestro e kundërshtoi, duke thënë se atë gjë atij ja tha Arbri dhe se po gënjen.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top