‘Ti nuk ke burrëri’: Debat i ashpër mes Luizit dhe Armaldos

Një debat me tone të larta ka pasur mes Armaldos dhe Luizit. Shkak është bërë “kurthi” që ky i fundit i bëri atij dhe Kristit, si dhe debatet e tyre të mëparshme.

Luizi u shpreh se ka qenë vetë Olta që i ka thënë se Armaldo e këshilloi të dërgonte në nominim Kiarën me të.

Por Maestro e kundërshtoi, duke thënë se atë gjë atij ja tha Arbri dhe se po gënjen.

Zbulohet data e publikimit të “La Casa de Papel”

Kim K në një romancë dashurie me futbollistin

Britney Spears: Njerëzit nuk e dinë të vërtetën

Khloé Kardashian flet për betejën me kancerin e lëkurës

Ariana Grande bën kërkesën për divorc nga Dalton Gomez

Angelina Jolie i drejtohet ndjekësve shqip

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top