Tërhiqet edhe kandidati i Alibeajt për Bashkinë e Lezhës

Kandidati i grupimit ‘Basha-Alibeaj’ për Bashkinë e Lëzhës, Sandër Marku është tërhequr nga gara për zgjedhjet lokale të 14 majit.

Lajmin është konfirmuar për mediat, ndërkohë dhe Alibeaj, në konferencën për mediat, tha se janë tërhequr edhe kandidatët e Kurbinit dhe Lezhës.

Sandër Marku i është bashkuar listës së dorëheqjeve të Gjergji Gjatës si kandidat i PD për kryetar bashkie në Korçë, Bujar Vretos, si kandidati i PD për kryetar bashkie në Librazhd dhe Genc Doçit, kandidati i bashkisë në Kurbin.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top