Tensione te komisioni i çështjeve europiane/ Opozita tenton të bllokojë punimet

Deputetët e Partisë Demokratike që kanë qenë duke marrë pjesë në komisionin për Çështjet Evropiane kanë shkaktuar tensione duke bërë që mbledhja të kalojë online.

Deputetët Saimir Korreshi, Oerd Bylykbashi dhe Lefter Gështenja nuk kanë lejuar zhvillimin e saj në kushte normale.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top