Telefonata që ndryshoi gjithçka mes Shakira-s dhe Pique

Së fundmi ka dalë telefonata e fundit mes Shakirës dhe Gerard Pique, dy ditë para se ajo të largohej nga Spanja.

Këngëtarja është zhvendosur në një rezidencë të re në Miami e shoqëruar nga fëmijët e saj Milan dhe Sasha. Fëmijët e tyre do të ndjekin një nga shkollat më ekskluzive në qytet, në Miami Country Day School, e cila kushton 33 mijë deri në 46 mijë dollarë në vit.

Por shfaqja televizive Fiesta zbuloi përmbajtjen e telefonatës së fundit të ish çiftit. Shakira konfirmoi se brenda dy ditësh do të transferohej në Shtetet e Bashkuara me fëmijët Sasha dhe Milan. Ajo shpjegoi se po e çonte lëvizjen përpara në një datë më të hershme për shkak të përkeqësimit të gjendjes së babait të saj dhe duke qenë se ai nuk është në gjendje të marrë trajtim në Barcelonë. Megjithatë, programi pretendon se ishte thirrja “që ka ndryshuar gjithçka”. Ata zbuluan se janë shkëmbyer disa fjalë që nuk janë pritur mirë nga ish futbollisti i Barcelonës. “Pique është i zemëruar, ai nuk dëgjon arsyen”, u raportua. “Ajo është e mërzitur sepse biseda e tyre e fundit nuk ishte aq miqësore sa shpresohej”, shtoi programi.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top