Sulmi i serbëve në Kosovë/ Bardhi: Nuk votojmë rezolutën e PS

Opozita dhe mazhoranca ende nuk e kanë gjetur dakordësinë për të dalë me një rezolutë të përbashkët për Kosovën, pas sulmit në veri.

Gazment Bardhi tha për mediat pas takimit me deputetët e Berishës, se nuk kanë rënë dakord pasi PS nuk pranon që të bëjë përgjegjëse Serbinë për sulmin.

“Nuk votojmë rezolutën e PS“- tha Bardhi.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top