Stresi mbrëmë u shpall fitues i ‘Big Brother Vip Kosova’

Pas 100 ditësh mbrëmë u mbajt finalja e madhe e “Big Brother VIP Kosova”.

Mbrëmë u mësua edhe emri i fituesit të edicionit të parë të këtij formati.

Stresi shpallet fituesi i “Big Brother VIP Kosova”.

Në finale ishin Mbresa, Artani, Vedati, Stresi dhe Xhuli

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top