Stresi mbrëmë u shpall fitues i ‘Big Brother Vip Kosova’

Pas 100 ditësh mbrëmë u mbajt finalja e madhe e “Big Brother VIP Kosova”.

Mbrëmë u mësua edhe emri i fituesit të edicionit të parë të këtij formati.

Stresi shpallet fituesi i “Big Brother VIP Kosova”.

Në finale ishin Mbresa, Artani, Vedati, Stresi dhe Xhuli

Pajtohet Kim dhe Kourtney Kardashian

Debate mes JLo dhe Ben Affleck, shkak aktorja?

Arrestohet një person për vrasjen e Tupac Shakur

Ashton Kutcher dhe Mila Kunis shfaqen në publik pas kritikave

Kourtney Kardashian sulmon Kim: Jam e lumtur larg teje

Ndahet nga jeta Dumbledore, ylli i Harry Potter

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top