SPAK urdhëron shoqërimin e zyrtarit të Urbanistikës në bashkinë e Sarandës

Një zyrtar i Drejtorisë së Urbanistikës së bashkisë Sarandë u shoqërua mbrëmjen e djeshme gjatë një operacioni të iniciuar nga SPAK.

Operacioni është zhvilluar në Ksamil. Ariel Balani, zyrtar i Urbanistikës është shoqëruar si fillim në komisariatin e Sarandës dhe më pas u nis drejt Tiranës. Pritet një komunikim zyrtar në lidhje me shoqërimin e Balani.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top