SPAK merr nën hetim për fshehje pasurie deputetin Asllan Dogjani

Deputeti i Partisë Demokratike, Asllan Dogjani është nën hetim për fshehje pasurie. Sipas informacioneve hetimi ndaj Dogjanit po kryhet nga Prokuroria e Posaçme.

Ndërsa mësohet se SPAK ka kërkuar informacione në disa institucione.

Kujtojmë që pak ditë më parë Dogjani u paraqit edhe në SPAK dhe është marrë në pyetje.

 

 

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top