Shtyhet seanca paraprake për Beqajn dhe të pandehurit e tjerë, shkak mungesa e avokatit

Shtyhet seanca paraprake për Ilir Beqjan dhe të pandehurit e tjerë në GJKKO.

Shkak është bërë mungesa e avokatit Klodian Skënderi.

Beqaj është i pandehur për koncesionin e sterilizimit.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top