Shkëmbi i zuri gjymtyrët e poshtme/ Shpëtohet 25-vjeçari në Përmet, dërgohet me urgjencë në spital

25-vjeçari në Përmet, i cili ishte zënë poshtë nga një masë shkëmbore është shpëtuar.

Ngjarja ndodhi në fshatin Çarçovë. Një masë shkëmbore rrëshqiti nga mali dhe ra në banesën e shtetasit me iniciale Dh. V.. Si pasojë, 25-vjeçari mbeti i bllokuar pasi e kishte të pamundur të lëvizte për shkak se një pjesë e masës shkëmbore i kishte zunë gjymtyrët e poshtme. Ai është dërguar me urgjencë në spital.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top