Shembet muri mbrojtës i rrugës te “Uji i Ftohtë” në Vlorë, bllokohet qarkullimi i mjeteve

Këtë të premte është shembur muri mbrojtës në krah të rrugës kryesore në zonën e “Ujit të Ftohtë” në Vlorë. Për pasojë rruga është bllokuar për disa orë. Ndërkohë tani ajo kalohet vetëm në njërën korsi.

Mësohet se muri ka rënë gjatë natës dhe rrezikon të shembet edhe pjesa tjetër. Situata mbetet e rrezikshme për makinat që qarkullojnë në zonë.

VIDEO/ Çfarë të puthure që i bën Rama italianes Xhorxhia Meloni

Provimi i parë/ Afro 30 mijë maturantë testojnë njohuritë në gjuhën e huaj

Parashikimi i motit për këtë të enjte

Rritja e depozitave në euro nuk ndalet, arritën në gati 6.5 miliardë euro për prillin

Ambasadori amerikan në Serbi: Prishtina do të përballet me pasoja

KAS pranon vendimin për hapjen e kutive të Bashkisë së Rrogozhinës

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top