Shakira dhe Hamilton janë përfundimisht çift

Prej kohësh Shakira dhe Lewis Hamilton po përfliten për një lidhje mes tyre, e këto thashetheme janë përforcuar akoma më shumë ditën e sotme, pasi këngëtarja u shfaq sërish duke mbështetur pilotin e Formula 1, teksa garonte.

Hamilton dhe Mercedesi ndodheshin në Britani këtë fundjavë, ku garuan në Çmimin e Madh të Britanisë.

Mes shumë të ftuarve të tjerë, kamerat fokusuan në një moment dhe këngëtaren, e cila në fakt ndodhej krah babit të pilotit, duke parë garën së bashku me të nga garazhi i skuadrës britanike.

Duket se mbështetja e partneres së tij i ka ardhur në ndihmë Lewis, i cili arriti të ngjitej dhe në podium në përfundim të garës.

Kujtojmë se Shakira është ndarë nga Gerard Pique, me të cilin ka dy fëmijë. Ndarja e tyre është ende kryefjalë në mediat botërore.

 

 

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top