Sezoni ka nisur si mos më keq, tjetër pushues i mbytur në det

Një i moshuar, rreth 80-vjeç ka humbur jetën te “Plazhi i vjetër” i Vlorës. Nga informacionet paraprakte, dyshohet se ai ka pësuar “arrest kardiak”.

“Sot rreth orës, 08:10, në lagjen “1 Maji”, Vlorë, në vendin e quajtur “Plazhi i vjetër”, shtetasi 80 vjeç, banues në Vlorë, dyshohet se ka pësuar “arrest kardiak” dhe për pasojë ka humbur jetën“, thuhet në njoftimin e Policisë.

Ndërkohë, grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave dhe të shkakut të humbjes së jetës së 80-vjeçarit.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top