Sean “Diddy” Combs sqaron komentin për Sting

Sean “Diddy” Combs sqaroi së fundmi komentin e tij se i paguan “5 mijë në ditë” Sting.

“Dua që të gjithë të kuptoni që po bëja shaka!” Themeluesi i Bad Boy Records postoi në Twitter pasi disa media raportuan për pagesat e majme të honorarëve. “Unë dhe Sting kemi qenë miq për një kohë të gjatë!” Diddy tha se rockeri “nuk më ka marrë kurrë 3 mijë dollarë ose 5 mijë dollarë në ditë” për “I’ll Be Missing You”, kënga e reperit e vitit 1997 për nder të ndjerës Biggie Smalls. “Ai ndoshta fiton më shumë se 5 mijë dollarë në ditë nga një prej këngëve më të mëdha në histori,” përfundoi Diddy.

Manjati i muzikës i dërgoi përdoruesit e Twitter në një furi kur ai ri-tweetoi një intervistë të vitit 2018 në “The Breakfast Club” të Power 105.1 FM, në të cilën Sting konfirmoi se Diddy do i paguante atij 2,000 dollarë në ditë “për pjesën tjetër të jetës së tij për këngën. Ndërsa ishte në emision, prezantuesi Charlamagne tha që pyeti Stin nëse Diddy i kishte kërkuar “leje” për të përdorur këngën, të cilën muzikanti i “Desert Rose” e konfirmoi. Megjithatë, këngëtari vazhdoi duke thënë se Diddy zgjodhi t’i kërkonte vetëm pasi u publikua kënga.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top