Sara dhe Bardhi së shpejti prindër, Bora Zemani u bën dhuratën e parë

Modelja Sara Gjordeni dhe këngëtari Bardhi Idrizi kanë zbuluar lajmin e ëmbël se së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Çifti i cili u njohën dhe dashuruan në shtëpinë e “Big Brother VIP”, gëzimin e tyre të parë dyshja e kanë ndarë edhe me fansat e tyre.

Përmes një postimi në InstaStory, Sara ka treguar se moderatorja Bora Zemani i ka bërë dhuratën e parë bebit të tyre.

“Dhuratën e parë e kemi nga teta Bora”– shkruan modelja, ndërsa tregoi që moderatorja i ka bërë dhuratë bebit një palë këpucë të bardha.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top