Salah në Onlyfans, fitimet e tij do të rriteshin me 347% më shumë: ja llogaritë e Daily Star

Onlyfans është platforma më e njohur e momentit dhe është e populluar nga djem dhe vajza që publikojnë foto të veçanta kundrejt pagesës. Çfarë do të ndodhte nëse lojtarët hapnin llogarinë e tyre në këtë platformë? E sigurtë është se ylli i Premier League do të ishte Momo Salah.

Gazeta angleze Daily Star është zbavitur duke analizuar se cilat do të ishin të ardhurat e lojtarëve nëse do të hapeshin në Onlyfans. Platforma shpërblen llogaritë që publikojnë foto me pagesën e ndjekësve dhe përmes abonimeve. Xhiro e biznesit është e madhe, aq sa i shtyn edhe personalitetet e njohura dhe të afirmuar të hapin profilin e tyre personal.

Duke marrë parasysh numrin e ndjekësve të llogarive në Instagram, e përditshmja ka bërë transportimin e tyre në platformën bardheblu. Kështu, futbollisti Momo Salah është ai që do të fitonte më shumë nga lojtarët e Premier League. Egjiptiani aktualisht fiton 1.7 milionë në muaj nga Liverpool. Me Onlyfans do të merrte bukurinë e 8.5 milionë euro në muaj, me një rritje prej 347%. Në vendin e dytë do të ishte Haaland, ndërsa braziliani Richarlison do të mbante shkallën më të ulët të podiumit.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top