Sabiani, konkurrenti më i ri i “Big Brother Vip”

Sabiani ditën e djeshme u fut në shtëpinë e Big Brother për të takuar vajzën e tij Keisin. Gjatë takimit ai i shprehu zhgënjimin e tij për raportin me Kristin.

“Tek ti gjithmonë kam pasur besim. Çfarë më the kur ike. Ti këtu nuk di asgjë. Më kë mërzitur shumë. Unë u çmenda.Ta kanë punuar të tjerët. Pse o bab, pse? Si të ka rritur babi? Ti je princeshë! Princin do ta zgjedhësh me durim.

Tani nuk kam më besim tek ti. Ma theve besimin. Ti erdhe e vetme këtu, si të porositi babi? Rrëshkite, nuk ke pse bëhesh pre e askujt.
Ki besim tek mendimet e babit. Ti e di që unë jap jetën për ty? Unë të kam rritur 22 vite, unë e di çfarë kam hequr mbrapa teje,”-u shpreh këngëtari.

Pas takimit, Arbana suprizoi Keisin dhe publikun duke e prezentuar Sabiani si konkurrentin më të ri të “BBV”. Ai u fut në shtëpi për të takuar banorët dhe u ul mes vajzës së tij dhe Kristit, ndërsa konkurrentët dhe publiku shpërthyen në të qeshura.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top