Robert De Niro reagon ndaj akuzave të ish asistentes së tij

Robert De Niro dëshmoi së fundmi në një sallë gjyqi në Nju Jork , duke kritikuar ish-asistenten e tij, Graham Chase Robinson, e cila po kërkon miliona dollarë për abuuzim.

Ish-asistentja po kërkon 12 milionë dollarë dëmshpërblim për shqetësimin emocional dhe dëmtimin e reputacionit që ajo pretendon se e ka lënë pa punë. Thuhet se Robinson po fitonte 300,000 dollarë në vit kur dha dorëheqjen, e frustruar nga ndërveprimet e saj me të dashurën e De Niros, Tiffany Chen dhe efekti që ajo besonte se e dashura kishte tek aktori.

Juria po shqyrton gjithashtu provat në lidhje me një padi të ngritur kundër Robinson De Niro në të cilën ai pretendonte se ajo vodhi gjëra prej tij, duke përfshirë tarifimin e vakteve personale në kartën e kreditit të kompanisë dhe duke përdorur në mënyrë të papërshtatshme “fondin e punëdhënësit të saj për përfitim personal” . De Niro po kërkon gjithashtu kthimin e tre viteve të pagës së Robinsonit.

Macurdy e pyeti Robertnëse ishte e vërtetë që ai ndonjëherë urinonte ndërsa fliste me Robinson në telefon. “Kjo është e pakuptimtë,” u përgjigj ai. “Na keni marrë këtu për këtë?” Ai më pas i tha De Niros se e quajti Robinson “b***h në fytyrën e saj”.

“Unë kurrë nuk kam qenë abuuziv”, deklaroi aktoi, megjithëse pranoi se mund ta kishte përdorur fjalën në bisedat me të. Megjithatë, ishte pretendimi i Robinson se aktori preferoi që ajo t’i fërkonte shpinën sesa të përdorte një pajisje për, gjë që shkaktoi një tjetër qortim të zemëruar nga De Niro.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top